O nas

W 2013 roku grupa znajomych, którzy kształcili się na studiach z optometrii, postanowiła wspólnie działać na rzecz niezależnych optyków. Zrodziło się to z ich wspólnego marzenia o umożliwieniu niezależnym optykom rywalizacji z dużymi sieciami optycznymi. Zdecydowali się założyć grupę zakupową, której głównym celem było zapewnienie optykom dostępu do najszerszego asortymentu towarów i usług najwyższej jakości, włączając w to unikalne marki prywatne.

Grupa zakupowa szybko stała się wsparciem dla niezależnych optyków, dostarczając im nie tylko dostęp do różnorodnych produktów optycznych, ale także narzędzi i usług niezbędnych do skutecznego prowadzenia biznesu. Ich misja polegała na zapewnieniu niezależnym optykom konkurencyjnej przewagi poprzez oferowanie bogatego wyboru produktów w atrakcyjnych cenach i wsparcie w dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb rynku.

Dzięki zaangażowaniu i determinacji, niezależni optycy zyskali możliwość konkurowania z dużymi sieciami optycznymi. Grupa zakupowa stała się fundamentem ich sukcesu, dając im dostęp do najnowszych rozwiązań i produktów optycznych. Wspólna praca i pasja zaowocowały tworzeniem konkurencyjnych biznesów, a misja grupy zakupowej nadal polega na wspieraniu niezależnych optyków w dążeniu do sukcesu na konkurencyjnym rynku, przy zachowaniu ich niezależności.

Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.