Akcje i promocje

Systematycznie organizujemy regularne spotkania edukacyjno-biznesowe dla członków naszej grupy. Naszym priorytetem jest zapewnienie dostępu do najświeższych informacji, szkoleń i możliwości rozwoju w dziedzinie optyki.
Kampania Prowadzisz-Zobacz

Kampania Prowadzisz-Zobacz

Jesteśmy organizatorem Kampanii Prowadzisz-Zobacz, której motywem przewodnim jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na rolę wzroku w prowadzeniu pojazdów mechanicznych, a także zachęcenie kierowców do regularnego badania wzroku.
Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Możliwość wymiany w ciągu roku uszkodzonych soczewek progresywnych na nowe, takie same za symboliczną opłatą. Klient może czuć się bezpiecznie, wiedząc, że może na nas liczyć.
Druga para soczewek progresywnych lub biurowych  taniej

Druga para soczewek progresywnych lub biurowych taniej

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji, oferującej możliwość zakupu drugiej pary soczewek progresywnych lub dodatkowej pary soczewek biurowych za niewielką opłatą.
Live QA z doradcą podatkowym

Live QA z doradcą podatkowym

Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.