Termin: 14.10.2023 r. 9:00

Skiaskopia Mohindry - warsztaty

Szkolenia

799,00 zł

Lokalizacja
Kartuzy
ul. Tadeusza Kościuszki 16
Prowadzący
Szkolenie łączy elementy praktyczne i teoretyczne, zapewniając pełne zrozumienie tych technik. Zajęcia odbywają się w formule hybrydowej i obejmują 7 godzin zajęć praktycznych oraz 2 godziny teorii dostępnej w formie e-learningu.
 
Skiaskopia to niezwykle cenne badanie, pozwalające na obiektywną ocenę wad refrakcji oka, a jej wyniki są porównywalne z wynikami uzyskanymi za pomocą farmakologicznego testu porażenia akomodacji. Jest to szczególnie użyteczne narzędzie w przypadku:
  • Ukrytej nadwzroczności,
  • Podejrzenia skurczu akomodacji,
  • Sytuacji, w których niemożliwe jest użycie autorefraktometru.
Dołącz do naszego kursu i zdobądź wiedzę oraz umiejętności w zakresie Skiaskopii i Skiaskopii Mohindry, które mogą okazać się niezastąpione w pracy zawodowej.

Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.