Termin: 18.11.2023 r.

Optometria, Optyka, Biznes – Wizja Przyszłości

Konferencje

Od 269,00 zł

Lokalizacja
Warszawa
Muzeum Historii Żydów Polskich – POLIN
Prowadzący
Ciebiera Maciej
Kochanek Andrzej
Kućko Jędrzej
Mrówka Rafał
Nater Justyna
Nowosielska Agnieszka
Skłodowski Eryk
Wilanowski Paweł
Zielonka Szymon
Ta prestiżowa konferencja zorganizowana przez liderów w dziedzinie optometrii, optyki i biznesu zapewnia niepowtarzalną okazję dostępu do wiedzy. 

To połączenie świata nauki, technologii i biznesu, to również niepowtarzalna okazja eksploracji fascynującego świata i przeglądu informacji, które kształtować będą naszą branżę w przyszłości.

Co czeka na Państwa podczas naszej konferencji?
  1. Prelekcje ekspertów: Wieloletni praktycy w dziedzinie optometrii, optyki i biznesu podzielą się swoim doświadczeniem rzucając światło na najnowsze zastosowania i trendy w branży optycznej.
  2. Sesje tematyczne: Konferencja oferująca rozwiązania tematyczne, które umożliwiają zgłębienie wiedzy w dziedzinie optyki, optometrii oraz zarządzania biznesem Dowiesz się jak nowe technologie i innowacje mogą zrewolucjonizować Twój biznes.
  3. Networking: Konferencja to doskonała okazją do nawiązywania nowych kontaktów i relacji biznesowych. To czas wymiany doświadczeń z profesjonalistami w branży. Poznacie Państwo ludzi z pasją do optyki, optometrii ,  rozwoju osobistego i biznesowego. To zawsze skutkuje inspiracją, motywacją oraz mnóstwem nowych pomysłów.
  4. Wystawa branżowa: Podczas konferencji wystawcy zaprezentują najnowsze produkty, narzędzia i rozwiązania na rynku optyczny i optometrycznym. Będą to Hoya, New Vision Optica, Safilo, Bausch & Lomb, Optopol, UnoOptic 
  5. Inspiracja i Wizja Przyszłości: Nasza konferencja ma na celu nie tylko przekazanie najnowszych informacji, ale także inspirowanie do kreowania przyszłości w zakresie rozwoju optyki, optometrii, i zarządzania biznesem optycznym.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji, poszerz swoja wiedzę i zainspiruj się możliwościami, jakie niesie ze sobą świat optyki, optometrii i biznesu.
Dołącz do nas na konferencji! 
Rejestracja jest już otwarta kliknij (link do rejestracji) i odbierz swój bilet.
Organizatorem wydarzenia jest Optyk-Plus – Grupa Zakupowa.
Do zobaczenia!

Zgłoś się na wydarzenie

Agenda konferencji

9:45-10:10 – Kawa powitalna.
10:10-10:15 – Powitanie - Przedstawienie planu konferencji.
10:15-11:00 – Mgr Justyna Nater - Prelegent
11:00-11:45 – Dr Szymon Zielonka – Prelegent.
11:45-12:25 – Mgr Jędrzej Kućko – Prelegent.
12:25-12:40 – Przerwa kawowa.
12:40- 13:10 - Maciej Ciebiera –  Prelegent.
13:10-13:45 - Dr Nowosielska. – Prelegent
13:45-14:05 – New Vision Optyka – Prezentacja.
14:05-14:45   Lunch Restauracja WARSZE- Parter budynku. Uczestnicy (bilet Gold+, bilet Gold poczęstunek w Foyer konferencji)
14:45-15:15   Czas na odwiedziny stoisk wystawców oraz Networking.
15:15-15:45 - Wilanowski Training Solution – Prelegent.
15:45-16:20 - Eryk Skłodowski- Ekonomista, - Prelegent
16:20-17:00 - Prof. Dr Rafał Mrówka – Katedra Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie - Prelegent.
17:10-17:25 - Przerwa kawowa
17:30-18:00 - Andrzej Kochanek – Prelegent.
18:00-18:20 - Sesja Q&A
18:20 – Podsumowanie i zakończenie konferencji.
19:30 - Kolacja Hotel Ibis (450metrów od konferencji) Uczestnicy Bilet Gold+

Konferencja objęta streamingiem on- line na media społecznościowe Grupy Optyk-Plus, bezpośredni fotoreportaż oraz krótkie wywiady z wystawcami i prelegentami dostępne on- line.

Wystawcami na konferencji będą następujące firmy: HOYA, SAFILO, NEW VISION OPTYKA, OPTOPOL, BAUSCH+LOMB, UNOOPTIC.

Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.