19 wrzesień 2023

Witamy na naszej nowej stronie

Mamy przyjemność powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej, która stanowi prawdziwe centrum optycznych możliwości. Jesteśmy gotowi zaprowadzić Cię w fascynujący świat optyki, dostarczając wiedzy, rozwiązań i inspiracji, które pomogą Ci zadbać o zdrowie wzroku i rozwijać swój biznes optyczny. 
Nasza nowa strona internetowa została stworzona z myślą o naszych klientach i partnerach. Chcieliśmy, aby była łatwa w nawigacji, estetyczna i pełna przydatnych informacji. Teraz możecie jeszcze szybciej i sprawniej znaleźć wszystko, czego potrzebujecie, aby korzystać z naszych usług na najwyższym poziomie.

Niezależnie od tego, czy jesteście naszymi stałymi klientami, czy dopiero poznajecie naszą firmę, zachęcamy do przejrzenia naszej nowej strony i zapoznania się z naszymi usługami. Znajdziecie tu również aktualności, które pozwolą Wam być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej branży.

Co znajdziesz na naszej stronie?
Nasz cel to stworzenie miejsca, w którym każdy znajdzie coś interesującego i przydatnego. Dla tych z Państwa, którzy dbają o swoje oczy, przygotowaliśmy obszerną sekcję artykułów i porad dotyczących pielęgnacji wzroku, wyboru okularów czy soczewek kontaktowych, a także informacji o najnowszych trendach i technologiach w optyce.

Dla profesjonalistów branży optycznej przygotowaliśmy sekcję poświęconą rozwiązaniom biznesowym, która zawiera praktyczne wskazówki i artykuły dotyczące zarządzania salonem optycznym, marketingu oraz dostępu do nowoczesnych narzędzi i technologii.

Nasza społeczność
Wierzymy w siłę wspólnoty, dlatego zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszych dyskusjach, komentowaniu artykułów i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Twoje opinie i sugestie są dla nas niezwykle cenne.


Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.