27 maj 2023

Relacja z warsztatów Skiaskopii Mohindry

27 maja br. w naszym malowniczym Sopocie, odbyły się warsztaty poświęcone technice Skiaskopii Mohindry. 
 
Skiaskopia Mohindry to zaawansowane badanie okulistyczne, wykorzystywane do pomiaru wady refrakcji oka, czyli sposobu, w jaki oko załamuje światło. Skiaskopia Mohindry umożliwia dokładne i obiektywne określenie wady wzroku pacjenta. Jest szczególnie przydatna w przypadkach, gdy trudno jest uzyskać dokładny pomiar za pomocą innych metod, na przykład u niemowląt, małych dzieci lub pacjentów, którzy nie są w stanie współpracować w trakcie tradycyjnych badań refrakcji. Skiaskopia Mohindry to narzędzie wykorzystywane przez okulistów i specjalistów ds. refrakcji do diagnozowania wad wzroku i przepisywania odpowiednich korekcji w postaci okularów lub soczewek kontaktowych. Dzięki jej dokładności i obiektywnemu podejściu stanowi cenny instrument w dziedzinie optometrii i okulistyki.
 
Zobaczcie krótką fotorelację z naszego wydarzenia w galerii poniżej.

Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.