19 styczeń 2023

Konferencja dla branży optycznej "Spotkanie na +"

Dnia 19.01.2023 r. w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi odbyła się konferencja "Spotkanie na +", której sponsorem była grupa zakupowa Optyk Plus. Podczas naszego nieodpłatnego, pełnego merytorycznych informacji spotkania, uczestnicy mogli poszerzać swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego w salonie i gabinecie. Poruszono zagadnienia doskonalące komunikację techniczną w języku angielskim oraz przekazano cenne wskazówki, jak obsłużyć pacjenta anglojęzycznego w gabinecie optycznym. Kolejnym tematem było nowoczesne wsparcie szkoleniowe. Podczas konferencji przedstawiono najnowsze metody i narzędzia wspierające proces szkoleniowy. Debatowaliśmy także nad przyszłością gabinetów optycznych. Jakie zmiany i nowości nas czekają? Jak być gotowym na ewolucję branży? Na końcu skupiliśmy się na strategiach i technikach, które pomagają maksymalizować wyniki sprzedaży w salonie optycznym. Uczestnicy otrzymali sporą dawkę wiedzy, jak efektywnie zarządzać asortymentem i budować relacje z klientami.

Napisz do nas

Imię
Nazwisko
Telefon
Email
Przedmiot zainteresowania
Treść
Firma

Zgody

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę POLGROP SP. Z O.O. z siedzibą w Sopocie przy ul. Kościuszki 11A na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest POLGROP SP. Z O.O. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.